Adventures in America: Identity Tour, Just Another Day on the Identity Tour

NERVO

 • Nervo lub Nervo Twins to australijskie bliźniaczki Miriam i Olivia Nervo (ur. 18 lutego 1987 roku), które są piosenkarkami i kompozytorkami muzyki elektronicznej.

  Po podpisaniu w wieku 18 lat kontraktu z Sony/ATV Music Publishing bliźniaczki rozpoczęły karierę od pisania piosenek. Duet Nervo jest współtwórcą singla When Love Takes Over wykonywanego przez Davida Guettę i Kelly Rowland. Utwór został nagrodzony Grammy Award.

  Dzieciństwo i młodość

  Bliźniaczki Miriam i Olivia Nervo urodziły się i wychowały w Ivanhoe, Melbourne, Australia.

  Kariera

  Moda

  Gdy siostry Nervo skończyly szesnaście lat wzrosło zainteresowanie nimi wśród agentów modelek, lecz w kwietniu 2012 roku Olivia stwierdziła, że dla nich muzyka zawsze była celem.

  Nervo

  Bliźniaczki zostały przyjęte do Opera Australia Academy, ale zdecydowały się kontynuować karierę muzyczną.

  2010

  W marcu 2010 roku, Nervo ogłosiło kontrakt z wytwórnią Virgin Records / EMI Music, który obejmował joint venture mające na celu odkrywanie nowych artystów.

  2011

  W lipcu po występie na festiwalu Tomorrowland w Belgii siostry napisały wspólnie z Afrojack kawałek pt. The Way We See The World, który stał się oficjalnym hymnem imprezy w roku 2012. Napisały też utwór Night of Your Life, który wykonała Jennifer Hudson na nowym albumie Davida Guetty Nothing but the Beat.

  2012 - obecnie

  Singiel You Gonna Love Again został ujawniony w 2011 roku i zajął pierwszą pozycję w notowaniu Hype Machina. Został on jednak oficjalnie wydany w 2012 roku. Nervo rozpoczyna swoja produkcję muzyczna w 2013 roku (po Like Home z Nicky Romero) od singla Hold on, który został wydany na iTunes 9 kwietnia. Teledysk do singla został zaprezentowany 19 kwietnia.

  Przypisy

  Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.

fb custom audience

adform