JC Chasez

 • Joshua Scott Chasez (ur. 8 sierpnia 1976 roku w Bowie, w stanie Maryland) – amerykański piosenkarz, autor tekstów piosenek, producent muzyczny i aktor, znany jako JC Chasez, jeden z głównych wokalistów w byłym boysbandzie *NSYNC. W dniu 24 lutego 2004 roku wydał swój debiutancki album solowy pt. Schizophrenic i zaczął pisać i produkować muzykę dla takich zespołów jak Girls Aloud, Backstreet Boys czy Basement Jaxx.

  Życiorys

  Kiedy miał pięć miesięcy, jego biologiczna matka powierzyła go pod opiekę Roya i Karen Chasez. Uczęszczał do szkoły średniej Belair Junior High School, a następnie do Bowie High School. Jego przybrana matka przeczytać artykuł w Washington Post o castingu do programu dla dzieci Disneya Klub Myszki Miki (The Mickey Mouse Club), gdzie wystąpił w czwartym sezonie i pozostał aż do ostatniego odcinka, emitowanego w 1994 roku. Podczas realizacji programu Myszkieterzy (Mouseketeer) zaprzyjaźnił się z Justinem Timberlake.

  Był jurorem programu America's Best Dance Crew.

  Spotykał się z przez pięć lat z Nikki DeLoach, Bobbie Thomas (1999-2001) oraz aktorkami: Tarą Reid, Evą Longorią (2004-2005) i Emmanuelle Chriqui. Na początku 2008 roku Chasez musiał rozwiać pogłoski o związku z przyjacielem i aktorem Chace'm Crawfordem, mówiąc: "Sprawa jest prosta, mogę mieć przyjaciół-facetów."

  Zobacz też

  • *NSYNC

  Linki zewnętrzne

  Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.

fb custom audience

adform