Redrama feat. A.J. McLean

 • Alexander James McLean (A.J.) (ur. 9 stycznia 1978 roku w West Palm Beach) – członek amerykańskiego boysbandu Backstreet Boys.

  Jego przodkami byli Niemcy, Anglicy, Kubańczycy i Szkoci. Jego rodzice, Bob i Denise (z d. Fernandez) Mclean, rozwiedli się, kiedy skończył cztery lata; ojciec zostawił matkę i to ona zajęła się jego dalszym wychowaniem razem z jego dziadkami. Od szóstego roku życia dorabiał, występując na pokazach mody. Podczas jednego z takich pokazów odkrył go reżyser dziecięcej sztuki "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków". Talent McLeana został doceniony - grał następne role w teatrze Bocarton na Południowej Florydzie. Przez pięć lat trenował taniec.

  W wieku dwunastu lat przeniósł się z rodziną do Orlando i pobierał przez cztery lata lekcje aktorstwa. Miał czternaście lat, kiedy podczas konkursu młodych talentów poznał Howiego Dorougha i zaczęli brać te same lekcje śpiewu. Podczas następnych przesłuchań poznali Nicka Cartera i postanowili założyć zespół.

  Odkąd zaczęła się kariera Backstreet Boys, A.J. porzucił liceum i zaczął brać prywatne lekcje. Jego nauczycielka - Kim, uczyła się razem z nim w trasie.

  Spotykał się z Amandą Latona z zespołu Innosense.

  W 17 grudnia 2011 poślubił swoją partnerkę Rochelle Karidis, zaś 27 listopada 2012 roku na świat przyszła ich córka Ava Jaymes.

  Dyskografia

  • Have It All (2010)

  Bibliografia

  • Książka o Backstreet Boys. Agencja Wydawnicza "Horat" Wydawnictwo "Grafius"

  Linki zewnętrzne

  Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.

fb custom audience

adform