Becky G feat. Austin Mahone

 • Austin Carter Mahone (ur. 4 kwietnia 1996 w San Antonio) – amerykański piosenkarz i kompozytor muzyki. Obecnie współpracuje z wytwórniami takimi jak Young Money Entertainment, Cash Money Records czy Republic Records.

  Młodość

  Mahone urodził się w San Antonio, w stanie Teksas 4 kwietnia 1996. Jego ojciec zmarł (popełnił samobójstwo) kiedy Austin miał półtora roku i po tym był wychowywany samotnie przez matkę – Michelle.

  Kariera

  Od czerwca 2010 roku Mahone zaczął udostępniać filmiki w serwisie YouTube wraz ze swoim przyjacielem Alexem Constancio. Od stycznia 2011 roku zaczął wrzucać teledyski na swój kanał, dzięki czemu jego filmy zyskiwały spore ilości odsłon.

  W dniu 28 sierpnia 2012 roku Mahone oficjalnie ogłosił, że podpisał kontrakt z Universal Republic Records. 5 czerwca 2012 roku Mahone wypuścił drugi singiel nazwany "Say Somethin".

  Austin Mahone został wybrany, jako jeden z artystów otwierających akt trzeciej trasy koncertowej Taylor Swift – nazwanej "The Red Tour".

  Dyskografia

  Minialbumy

  • AM Extended Play (2013)
  • The Secret (2014)

  Nagrody i nominacje

  Trasy koncertowe

  • MTV's Artist to Watch Tour (2014)

  Otwarcie aktu

  • The Red Tour (2013) (Taylor Swift)
  • Summer Tour (2013) (Bridgit Mendler)

  Linki zewnętrzne

  Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.

fb custom audience

adform