Cher Lloyd feat. T.I.

 • Cher Lloyd (ur. 28 lipca 1993 w Malvern) – angielska piosenkarka i autorka tekstów, która zyskała sukces dzięki udziale w siódmej edycji brytyjskiego programu telewizyjnego The X Factor. Jej pierwszy singel "Swagger Jagger" zadebiutował na 1 miejscu UK Singles Chart.

  Biografia

  Cher, mająca romskie korzenie (ze strony matki).18 listopada 2013 roku Cher wyszła za mąż za swojego ukochanego, Craiga Monka.

  Kariera

  2010-2012: The X Factor oraz Sticks + Stones

  W 2010 roku brała udział w brytyjskiej wersji The X Factor, gdzie jej mentorką była Cheryl Cole. Lloyd doszła do półfinałów, gdzie przegrała z Mattem Cardle. Po zakończeniu edycji The X Factor wokalistka podpisała kontrakt z wytwórnią płytową Syco.

  Debiutacki album "Sticks + Stones" ukazał się 7 listopada 2011. Promowany jest on przez single Swagger Jagger – numer jeden w Wielkiej Brytanii oraz With Ur Love nagrane wraz z Mikiem Posnerem – czołowy hit w Szkocji, który zajął także wysokie pozycje w Irlandii i Wielkiej Brytanii. Ostatnim singlem jest Want U Back, w którym występuje Astro. W Stanach Zjednoczonych utwór został wydany w wersji solowej i dotarł do miejsca 12. Z amerykańskiej wersji krążka Sticks + Stones wydano singel Oath, który pokrył się złotem.

  Gościnne wystąpiła w 4 sezonie serialu Big Time Rush .

  2014: Sorry I'm Late

  Gościnnie wystąpiła na płycie Demi Lovato – Demi, w utworze Really Don't Care.

  27 kwietnia ukazała się jej druga płyta zatytułowana "Sorry I'm Late". Znajduje się na niej 11 utworów. Jej premiera była wielokrotnie przekładana, skąd właśnie tytuł tej płyty. Single promujące nowy krążek Cher to ,,I Wish'' nagrany razem z raperem T.I. oraz "Sirens" z dosyć kontrowersyjnym teledyskiem.

  Dyskografia

  • Sticks + Stones (2011)
  • Sorry I'm Late (2014)

  Linki zewnętrzne

  Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.

fb custom audience

adform