Love Me Like You

Ella Eyre

 • Ella Eyre, właśc. Ella McMahon (ur. 1 kwietnia 1994 roku w Londynie) – brytyjska wokalistka i autorka piosenek, znana m.in. ze współpracy z zespołem Rudimental nad ich singlem „Waiting All Night” oraz z Naughty Boyem i Wizem Khalifą nad utworem „Think About It”.

  Debiutancki mini-album wokalistki, zatytułowany Deeper, został wydany w grudniu 2013 roku.

  Biografia

  Dzieciństwo, edukacja

  McMahon dorastała na przedmieściach Ealing w zachodnim Londynie.

  McMahon uczyła się w szkole w Millfield oraz Brytyjskiej Szkole Sztuki i Technologii (ang. BRIT School of Performing Acts & Technology), gdzie zaczęła tworzyć swoje pierwsze utwory. Podczas jednych z zajęć wokalnych w 2011 roku jej umiejętności głosowe zostały dostrzeżone przez jej nauczyciela śpiewu, który motywował ją do rozwinięcia swojej kariery.

  2013: Początki kariery

  W grudniu 2012 roku Eyre zaśpiewała gościnnie w utworze „No Angels” zespołu Bastille, będącego mashupem piosenek „No Scrubs” grupy TLC i „Angels” formacji The xx.

  Od 2014: Deeper

  W grudniu 2013 roku ukazał się debiutancki mini-album Eyre, zatytułowany Deeper.

  Na początku stycznia ukazał się utwór „All About You”, który zapowiadał debiutancki album Eyre.

  W 2015 roku została współautorką utworu „Black Smoke” niemieckiej piosenkarki Ann Sophie, z którym ta będzie reprezentowała Niemcy podczas 60. Konkursu Piosenki Eurowizji organizowanego w Wiedniu.

  Dyskografia

  Mini-albumy

  • Deeper (2013)

  Single

  Gościnne występy

  Przypisy

  Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.

fb custom audience

adform