Mr. Saxobeat

Alexandra Stan

 • Alexandra Liliana Stan (ur. 10 czerwca 1989 w Konstancy) − rumuńska wokalistka house.

  Biografia

  Gdy miała 5 lat, jej talent został rozpoznany przez rodzinę i przyjaciół, od których otrzymała pełne poparcie od początku. Alexandra brała udział w wielu konkursach, nawet w festiwalu "Mamaia", gdzie pod wrażeniem jej wszechstronnego głosu była publiczność.

  Jednak najważniejszy moment w jej karierze artystycznej miał miejsce w 2009 roku, kiedy poznała Marcela Prodan i Andrew Nemirschi, tworzących Maan Studio, którzy dostrzegli talent Alexandry i wprowadzili ją do swojego zespołu. Od tego czasu Alexandra stała się ich wokalistką i razem tworzyli piosenki.

  Pierwsze piosenki "Show me the way" i "Lollipop", potwierdziły, że projekt jest realizowany z powodzeniem. Alexandra nagrała Mr Saxobeat , Get Back (ASAP) 1 Milion(Lub:One Milion,1.000000),Lemonade,Lollipop (Param Pam Pam),Dance,Vanilla Chocolat,All My People,Cliche (Hush,Hush),Very Sexy,Crazy,Bittersweat,Cherry Pop,Happy,Back To Ligth,Celebrate,Kiss Me Goodbye,Little Lies,Energy,Mili Mili Yeah,Trumpet Blows,Show Me The Way,Thanks For Leaving,Unlocked,Give Me Your Everything,Digital,Rihanna Take A Bow,Sexy Tribute,Ting Ting.

  Dyskografia

  • Saxobeats

  Nagrody

  • European Border Breakers 2011[4]
  • MTV Europe Music Awards 2011 - najlepszy wykonawca rumuński

  Linki zewnętrzne

  Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.

fb custom audience

adform