O.S.T.R. - MTV Unplugged: Autentycznie - okładka, data premiery i start przedsprzedaży

Znamy już datę premiery długo oczekiwanego albumu O.S.T.R. – MTV Unplugged: Autentycznie”. Już 28.04. płyta z nagraniem akustycznych utworów trafi do sklepów, a obecnie można ją zamówić w przedsprzedaży na stronie "asfaltshop.pl oraz na empik.com. W lecie pełen zapis koncertu będzie dostępny na platformie player.pl, która jest partnerem projektu oraz na antenie MTV Polska.

Płyta ukaże się w wersji podstawowej oraz w specjalnej wersji kolekcjonerskiej, w autorskim pudełku zaprojektowanym przez Grzegorza Piwnickiego dla FORIN Studio. Całość opakowana będzie w unikatową obwolutę. Obie wersje nie różnią się pod względem zawartości muzycznej.

O.S.T.R. jest pierwszym artystą po siedmioletniej przerwie, który gości w polskiej edycji formatu MTV Unplugged. Album zawiera materiał zarejestrowany 16 marca w czasie specjalnego koncertu z udziałem publiczności. O.S.T.R. wraz z zespołem wykonał nowe instrumentalne aranżacje utworów z albumu “Życie po śmierci”. Towarzyszyli mu także goście: Leszek Możdżer (fortepian), Basia Pospieszalska (wokal) oraz syn – Ostry Junior (rap).

Piątek, 21. Kwietnia 2017

fb custom audience

adform