Rusza casting do nowego sezonu EX NA PLAŻY POLSKA!

Marzysz o romansie I zabawie życia? Rusza casting do nowego sezonu Ex na plaży. Przygoda w raju już czeka. Pamiętaj Twój ex może być next. Napisz do nas castingex@dragonhead.pl

Jesteś:
- Atrakcyjny
- Otwarty
- Pewny siebie
- Przebojowy
- Lubiący imprezy i randki
- masz 18-28 lat
- jesteś singlem ?

Jeśli spełniasz te warunki, prosimy o przesyłanie zgłoszenia na adres castingex@dragonhead.pl,, a w nim: imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania, telefon kontaktowy, kilka słów o sobie, aktualne zdjęcia w kostiumie kąpielowym i info dlaczego to Ty powinieneś pojechać wakacje życia z naszą ekipą.

Wysyłając zgłoszenie na casting zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, dołącz, więc do maila poniższe oświadczenie:
Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych Producentowi w ramach mojego udziału oraz przygotowań do udziału w Programie pod nazwą „Ex na plaży” w celu przeprowadzenia Castingu do Programu, oraz w celu wysyłania mi przez DRAGON HEAD S.C. zaproszeń do udziału w innych audycjach telewizyjnych produkowanych przez DRAGON HEAD S.C z siedzibą w Warszawie ul. Bielawska 1 m 151, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002r. Nr 101 poz.926 z późn. zm.).
REGULAMIN: Klik

Poniedziałek, 29. Maja 2017

fb custom audience

adform