Zobaczcie zapowiedź Warsaw Shore Summer Camp 3! [WIDEO]

Zdradzamy datę premiery!

Fani „Warsaw Shore” mogą spodziewać się prawdziwie wybuchowego sezonu! Kolejna letnia edycja przyniosła wiele zmian i niespodzianek. Oczywiście nie zabrakło także prawdziwie szalonej zabawy, płomiennych romansów i burzliwych awantur.
Przede wszystkim, tym razem Ekipa bawić się będzie w zupełnie odmienionym składzie. W programie pojawią się nie tylko imprezowi weterani: Ewelina, Stifler, Piotrek i Wojtek. Tę wybuchową mieszankę dopełni Jola – istny wulkan energii, była dziewczyna Piotrka, znana z hitowego „Ex na plaży Polska”. Na tym jednak nie koniec! W programie pojawi się aż ośmioro „świeżaków”, którzy będą starać się o stałe miejsce w Ekipie. W programie zostaną tylko najwytrwalsi.

Poznajcie rekrutów:
Ania
Stanowcza, konkretna i silna – te słowa najlepiej oddają charakter Ani. Jej największe pasje to taniec i podróże. Lubi flirty i romanse, ale jeżeli na horyzoncie pojawi się odpowiedni facet bez wahania się ustatkuje.

Bartek
Wysoki, wysportowany brunet…Ten facet bez wątpienia zawróci w głowie nie jednej domowniczce! Jego mocną stroną są sporty walki i zawody sylwetkowe. Na co dzień pracuje jako trener personalny.

Ilona
Najmłodsza „świeżynka”. Jak sama przyznaje, z niecierpliwością czekała, aż wiek pozwoli jej zgłosić się do Ekipy. Mimo, iż sprawia wrażenie niewinnej i słodkiej, nocą zamienia się w prawdziwe imprezowe zwierzę.

Jacek
Jednego możemy być pewni – ten chłopak dostarczy widzom wiele emocji. Uwielbia wir imprez i romansów, jednak nie przeszkadza mu to w pracy zawodowej i rozwijaniu pasji. Na co dzień Jacek jest stylistą fryzur i zapalonym kucharzem amatorem.

Kamila
Prawdziwa królowa parkietu! Taniec to zarówno jej pasja, jak i najlepszy sposób na podryw. Nie znosi, kiedy ktoś patrzy na nią z góry. Mimo, iż uwielbia towarzystwo przystojnych facetów nie wierzy w stałe związki i męską wierność.

Marcin „Brzydal”
Nie dajcie się zwieźć tej ksywce. Marcin to prawdziwe ciacho, które uwielbia robić z dziewczynami „brzydkie” rzeczy… Jest wręcz uzależniony od adrenaliny i endorfin. Jego pasje to żeglarstwo, narciarstwo i szybkie samochody.

Wiktoria
Ta dziewczyna to prawdziwa „petarda”: piękna, zgrabna i do tego pewna siebie. Jak sama twierdzi, podrywając faceta nie musi się za bardzo starać. Ogromną wagę przykłada do swojego wyglądu. Mało kto widział ją bez makijażu.

Adam „Ryjek”
Istny człowiek-tornado! Najbardziej nieprzewidywalna osoba, jaka kiedykolwiek trafiła do Ekipy! Fan anime i zapalony motocyklista. Jego pasje to taniec i gotowanie, co często chętnie wykonuje jednocześnie. Uwielbia wyzwania, najbardziej te ekstremalne. Chciałby umieć latać.

PREMIERA już 3 września o 23:00 w MTV Polska!

Wtorek, 22. Sierpnia 2017

fb custom audience

adform