Poznajcie uczestników Ex na plaży!

Ośmioro śmiałków zmierzy się z upiorami przeszłości!

Trzeci sezon hitowego „Ex na plaży Polska” zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższy poniedziałek o 23:00 poznamy ośmioro śmiałków, którzy postanowili zmierzyć z upiorami z przeszłości! Czy ich wymarzone wakacje na rajskiej wyspie zamienią się w koszmar?
W „Ex na plaży Polska 3” pojawią się:

Monika „Esmeralda”
Pewna siebie, twardo stąpająca po ziemi, świadoma swoich zalet i wdzięków. Studiuje psychologię, pracuje jako fotomodelka oraz zajmuje się klientami w instytucie medycyny estetycznej, który prowadzi wraz z siostrą. Prywatnie rozwódka uwielbiająca owijać sobie facetów wokół palca.

Alan
Bad boy i łamacz niewieścich serc! Jego udział w „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” obfitował we flirty i romanse: o jego względy zacięcie walczyły Duża i Mała Ania. Podbił także serce Magdy. Kiedy nie imprezuje, ostro trenuje. Jego największą pasją są sztuki walki. Od pewnego czasu próbuje swoich sił jako DJ.

Marta
Śliczna, naturalna blondynka, która w pierwszej edycji „Warsaw Shore Summer Camp” rozkochała w sobie niepokornego Stiflera. Kiedyś nieśmiała hostessa w nadmorskich imprezowniach – dziś pewna siebie, seksowana bywalczyni nocnych klubów w Madrycie. Pracuje jako fotomodelka, a jaj wielkim marzeniem jest zostanie „WAGs”. Spotykała się z piłkarzem Atletico Madryt.

Denis
Bezpośredni, zabawny i wrażliwy piłkarz. W 2012 roku dostał stypendium, które pozwoliło mu trenować z największymi sławami piłki, m.in. Ronaldo. Niestety jego karierę przerwała kontuzja. Dziś pracuje w firmie logistycznej. Ma niewyparzony język, wielkie serce i ogromnego pecha do kobiet…

Alicja „Nicki Queen”
„Mała czarna wariatka” – tak Nicki mówi sama o sobie. Gwiazda disco polo, multiinstrumentalistka. Swój pięciooktawowy głos szkoliła u najlepszych instruktorów śpiewu. Jest laureatką wielu lokalnych konkursów piękności. Uwielbia kusić facetów.

Norbert
Model, Mister Zachodniopomorskiego, Wicemister Polski, laureat wielu innych konkursów piękności. Jednym słowem prawdziwe ciacho! Gaduła i flirciarz. Kręcą go kobiety z klasą, szczupłe i naturalne.

Joanna
Naturalna, spontaniczna i pełna energii. Fanka motocykli, sportu i tańca. Na tym ostatnim polu przez 7 lat odnosiła sukcesy. Dziś tańczy tylko rekreacyjnie. Była w dwóch poważnych, wieloletnich związkach – oba skończyły się złamanym serce. Postanowiła, ze już więcej się nie zakocha…

Hubert
Tajemniczy brunet, który pojawił się w szóstym odcinku drugiej edycji „Ex na plaży Polska” i zawrócił w głowie prawie wszystkim domowniczkom. Za dnia profesjonalny doradca finansowy, nocą – rozpalający wieczory panieńskie tancerz erotyczny. Romantyk, który od lat próbuje powtórzyć swoją idealną randkę. Nie trawi przemądrzałych księżniczek.

Więcej zawsze znajdziecie na fan page’u Ex na plaży Polska

Środa, 25. Października 2017

fb custom audience

adform