MTV EMA: Historia największych skandali

Przypomnijmy sobie trzy najgłośniejsze

MTV Europe Music Awards 2017 zbliża się wielkimi krokami. Gala rozdania nagród odbędzie się już 12 listopada na Wembley Arena w Londynie.

Jesteśmy pewni, że tegoroczne wydarzenie przyniesie ze sobą wiele niezapomnianych chwil. Zanim jednak to nastąpi, przypomnijmy sobie najgłośniejsze z dotychczasowych skandali, jakie miały miejsce w trakcie tej imprezy.

Oto 3 największe afery w historii MTV EMA:

1. Metallica – 1996 rok
Zespół w ostatniej chwili zdecydował, że podczas gali wykona utwór „So What” zamiast zapowiadanego „King Nothing”. W samej zmianie nie byłoby nic strasznego, gdyby nie fakt, że zaśpiewany przez nich kawałek był pełny wulgaryzmów oraz odniesień do zoofilii.

2. Kanye West – 2006 rok
Kanye West zrobił niezłą aferę po tym, jak przegrał z J.U.S.T.I.C.E. w kategorii Najlepszy Teledysk. Gdy muzycy odbierali nagrodę z rąk Timbalanda, raper wszedł na scenę i oburzony powiedział: „Mój klip jest lepszy, ponieważ wydałem na niego milion dolarów!”. Uważacie, że Kanye miał rację? Czy teledysk do „Touch the Sky” faktycznie powinien pokonać „We Are Your Friends”?

3. Miley Cyrus – 2013 rok
2013 rok zdecydowanie należał do jednych z bardziej kontrowersyjnych w życiu Miley Cyrus. W trakcie swojego występu na gali w Amsterdamie piosenkarka twerkowała na scenie i… paliła skręta z marihuaną! Wiele osób oburzyło jej zachowanie.

To nasze top 3 największych wtop w historii MTV EMA. Macie jakieś swoje ulubione?

Wtorek, 31. Października 2017

fb custom audience

adform