Adriana Lima nie rozbierze się już do zdjęć? [VIDEO]

Dlaczego?!

Po tegorocznym pokazie Victoria’s Secret mówiono o „przejściu na emeryturę” Adriany Limy. Okazuje się, że była w tym odrobina prawdy!

Modelka nie będzie się już rozbierać do sesji bez sensownego powodu. Adriana stwierdziła, że ma dość pokazywania swojego ciała i brania udziału w nakręcaniu kobiet do doścignięcia stereotypowego ideału sylwetki.

„Otrzymałam telefon z możliwością nagrania seksownego video do social mediów. Nawet, jeśli zrobiłam wiele filmów tego typu, coś się we mnie zmieniło, gdy moja przyjaciółka przyznała, że jest nieszczęśliwa z powodu swojego ciała… to skłoniło mnie do refleksji. Każdego dnia w życiu budzę się i myślę, jak wyglądam? Czy mój wygląd zaakceptują w pracy? W tym momencie zdałam sobie sprawę z tego, że większość kobiet najprawdopodobniej budzi się każdego ranka i próbuje zmieścić się w stereotypie, który narzuca im społeczeństwo/ social media/ moda… Uznałam, że nie jest to sposób na życie, a poza tym… to nie jest zdrowe fizycznie, ani psychicznie, więc postanowiłam dokonać zmiany… nie zdejmę już więcej ubrania z pustego powodu.”  – napisała na Instagramie.

Wtorek, 12. Grudnia 2017

fb custom audience

adform