Kylie Jenner urodziła córeczkę!

Gratulujemy!

Kylie Jenner potwierdziła, że była w ciąży i starała się to ukryć przed mediami. Dodatkowo wiemy już, że 1 lutego urodziła córeczkę!

Celebrytka napisała na Facebooku wiadomość do swoich fanów, w której wszystko wytłumaczyła. „Przepraszam Was za ciągłe trzymanie was w niepewności. Rozumiem, że przyzwyczailiście się do podróżowania razem ze mną przez życie. Moja ciąża była jedyną rzeczą którą chciałam ukryć przed Światem. Wiedziałam, że muszę przygotować się do tej życiowej roli w sposób jak najbardziej pozytywny, bezstresowy i w zdrowiu. Nie było mowy o ujawnieniu tej informacji komukolwiek spoza rodziny. Wiedziałam, że moje dziecko będzie czuć każdy mój stres i każdą moją emocję, więc postanowiłam zrobić to w ten sposób – wszystko dla naszego małego życia i naszego szczęścia.

Ciąża była najbardziej pięknym, dającym siłę i zmieniającym życie doświadczeniem jakie miałam do tej pory i w sumie to już za tym tęsknię. Bardzo doceniam moich przyjaciół, a szczególnie moją rodzinę za pomoc w utrzymaniu tego wyjątkowego momentu w moim życiu, tak intymnym i prywatnym jak tylko się dało. Moja piękna i zdrowa dziewczynka przyszła na świat 1 lutego i nie mogłam doczekać się momentu, w którym podzielę się tym szczęściem z Wami. Nigdy nie czułam takiego szczęścia i miłości. Dziękuję za zrozumienie.”

Gratulujemy!

Poniedziałek, 05. Lutego 2018

fb custom audience

adform