REŻYSERKA „CÓREK DANCINGU” I PRODUCENT FOALS ZAANGAŻOWANI W KONCERT MTV UNPLUGGED BRODKA!

To będzie widowisko!

Już 12 kwietnia br. na scenie lubelskiego Centrum Spotkania Kultur wystąpi Brodka, jedna z najważniejszych artystek młodego pokolenia w Polsce. Wokalistka, w ramach kultowego formatu MTV Unplugged, wykona najważniejsze utwory ze swojego repertuaru w wersji bez prądu. Wyjątkowy koncert Brodki uzyska niezwykłą oprawę wizualną, a całość wyreżyseruje Agnieszka Smoczyńska – twórczyni głośnych „Córek Dancingu" – jednego z najoryginalniejszych i najbardziej nagradzanych polskich filmów ostatnich lat. Całość zostanie zmiksowana przez Luke’a Smitha – producenta m.in. Foals i Crystal Fighters. Ostatnie bilety na koncert dostępne są na stronie "ticketmaster.pl":http://www.ticketmaster.pl/artist/mtv-unplugged-brodka-bilety/995862.

MTV Unplugged to kultowa seria koncertów, w której najwięksi muzycy prezentują swoje utwory w wersji akustycznej. Za całokształt wyjątkowego występu MTV Unplugged Brodka będzie odpowiedzialna wielokrotnie nagradzana reżyserka Agnieszka Smoczyńska, jedna z najciekawszych autorek polskiego kina ostatnich lat. Jej pełnometrażowy debiut „Córki Dancingu”, zdobył nagrody na festiwalach w Nashville, Chicago, Sofii, Wilnie i Porto oraz Nagrodę Specjalną Jury na Sundance Film Festival 2016, gdzie wzbudził zachwyt amerykańskich krytyków. Głośny film przyniósł reżyserce również Złotego Lwa za najlepszy debiut reżysersk na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni i Orła w kategorii „Odkrycie roku”. Za realizację zdjęć do MTV Unplugged Brodka odpowiedzlany będzie Jakub Kijowski, autor zdjęć do “Córek Dancingu” uznany przez American Cinematographer za wschodzącą gwiazdę sztuki operatorskiej.

Partnerami projektu są: Levi’s, player, Centrum Spotkania Kultur w Lublinie oraz Województwo Lubelskie.

Wyłącznym dystrubutorem biletów na wydarzenie jest Ticketmaster Polska. Bilety są dostępne na stronie www.ticketmaster.pl. Wejściówki na MTV Unplugged Brodka zdobyć można również w konkursie zorganizowanym przez markę Levi’s. Więcej informacji na stronie" mtv.pl/levis":http://www.mtv.pl/levis.

Środa, 28. Marca 2018

fb custom audience

adform