Gigi Hadid tłumaczy się fanom...

Co takiego się stało?

Gigi Hadid pojawiła się na okładce najnowszego wydania magazynu Vogue Italia. Niestety zdjęcie spotkało się z ogromną krytyką… Skóra modelki jest niesamowicie przeciemniona, rysy twarzy zmienione. Ktoś zdecydowanie przesadził z retuszem… Fani zastanawiają się, dlaczego Hadid próbowano “przerobić” na Afroamerykankę. Gigi postanowiła skomentować hejtowaną okładkę.

“To jest zdjęcie zrobione 3 kwietnia, na którym wracam z sesji zdjęciowej na okładkę Vogue Italia. Możecie zobaczyć, jak bardzo byłam wymalowana bronzerem. Proszę, zrozumcie, że moja kontrola nad zdjęciami 1. nie istnieje pod względem twórczym, 2. kończy się zupełnie, gdy opuszczam plan zdjęciowy i wszystko, co dzieje się później ze zdjęciami jest w pełni poza moją kontrolą. Stosowanie bronzera i photoshop to styl, w którym S.Klein tworzy od wielu lat i wierzę w to, czego oczekiwano od tej sesji (aby twórczo pokazać mnie w inny sposób).

ALE, chociaż rozumiem, jakie były intencje Vogue Italia, nie zostały one przekazane poprawnie, a obawy, które zostały podniesione, są ważne."

Co sądzicie o tej sytuacji? Jak Wam się podoba “przerobiona” Gigi na okładce Vogue’a?

Sobota, 05. Maja 2018

fb custom audience

adform