Jubileuszowy sezon - Warsaw Shore X

Nadszedł najwyższy czas, żeby najbardziej szalona ekipa w Polsce rozkręciła kolejne imprezy! W najnowszej odsłonie programu widzowie MTV Polska ponownie zobaczą sześciu uczestników, znanych z poprzednich sezonów: „*Małą” Anię, Ewelinę, Klaudię, Piotrka, Damiana „Stiflera” oraz Marcina „Brzydala”*.
Ponadto do ekipy dołączą trzy nowe osoby, które nieźle namieszają!
Już w pierwszym odcinku widzowie poznają piękną Julię, która jest prawdziwym wulkanem energii! Jej egzotyczna uroda i piękny uśmiech przykuwają uwagę wielu mężczyzn, jednak jak sama twierdzi, najlepszy związek tworzy sama ze sobą. W domu Ekipy pojawi się również Filip, znany już widzom „Ex na plaży Polska”.Ten spontaniczny i pewny siebie zdobywca kobiecych serc, uwielbia sporty ekstremalne i zabawę do białego rana. Ostatnią osobą, która dołączy do programu jest Patryk „Spiker” – prowadzący aktywne i barwne życie fotograf z Londynu. Jest zawsze uśmiechnięty i gotowy na wszelkie wyzwania!
Nowi uczestnicy to jednak dopiero początek niespodzianek. Do okazałej posiadłości, w której zamieszkają uczestnicy programu, zostaną zaproszeni liczni goście, w tym imprezowicze znani z poprzednich edycji „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”.
Premiera dziesiątego sezonu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” już 21 października o godzinie 23:00 na antenie MTV Polska.

Piątek, 05. Października 2018

fb custom audience

adform