MTV PUSH JUICE WRLD

Poznajcie artystę

“To jest o tym, że cię kocham i nienawidzę” – taki tekst można usłyszeć w kawałku “Lucid Dreams” Juice WRLD.

Zdobył drugie miejsce na liście Billboard Hot 100. Ten kawałek doprowadził go do sławy! Wydanie albumu “Goodbye & Good Riddance” zaoowocowało między innymi piętnastą pozycją na liście Billboard 200.

W trakcie wizyty w Londynie, powiedział MTV: “Chcę, żeby ludzie wiedzieli, że jeżeli podoba im się, o czym jest piosenka, jeżeli zgadzają się z jej tekstem, jeżeli opisuje coś, co przeszli – niech mówią o tym otwarcie”.

Fenomen na Soundcloudzie rozpoczął się po publikacji jego debiutanckiego singla “All Girls Are The Same” – miliony fanów streamowało go na platformie. Później dołączył do Interscope Records, którzy pomogli mu się rozkręcić jeszcze bardziej.

“Myślę, że napisałem swój pierwszy kawałek, kiedy miałem 6 albo 7 lat. Pisałem i uczyłem się cały dzień, zamiast robić pracę domową. Pisałem teksty cały czas”.

Przeszedł długą drogę, zanim zaczął współpracę z Future na płycie Wrld On Drugs. “Wszystko jest takie surrealistyczne. Są tylko momenty realistyczne, jak ten kiedy stoję przed tysiącami ludzi. Co mogę zrobić, to podziękować Bogu, to jest dar, że mogę przesyłać wiadomości”.

Przyjrzycie się bliżej Juice WRLD, oglądajcie MTV Push.

Czwartek, 01. Listopada 2018

fb custom audience

adform