NOWY SEZON „WARSAW SHORE – EKIPA Z WARSZAWY”

WIOSNĄ NA NASZEJ ANTENIE

Tej Ekipy nie da się zatrzymać! Ruszyły zdjęcia d**o kolejnej edycji, budzącego niesłabnące emocje, programu MTV. Tym razem przygotowaliśmy dla swoich widzów jeszcze więcej niespodzianek.

Dziesiąty, jubileuszowy sezon „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” dostarczył mnóstwa emocji i  zwrotów akcji. Bawiących się na Wybrzeżu Ekipowiczów odwiedziło wielu gości znanych fanom z poprzednich edycji show, m. in. Ptyś, Młoda, Alan i Ola. Nie lada zaskoczeniem było również pojawienie się Trybsona, który powrócił do programu w roli szefa. Jeżeli jednak ktoś myśli, że Ekipa z Warszawy pokazała już wszystko, jest w ogromnym błędzie!

Rozpoczęły się zdjęcia do nowej edycji programu. Imprezowicze kolejny raz zawitają do stolicy i udowodnią, na co naprawdę ich stać. W najnowszym sezonie udział wezmą: Mała, Ewelina, Klaudia, Pedro, Stifler i Spiker, który dołączył do Ekipy w dziesiątej serii i z miejsca skradł serca wszystkich uczestników. Czy do tej szóstki dołączą, na stałe lub gościnnie, nowe osoby? Tego fani dowiedzą się wkrótce.

Ten sezon będzie zdecydowanie różnił się od poprzednich. Zdjęcia do jedenastego sezonu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” realizowane są obecnie w Warszawie. Premiera programu planowana jest na wiosnę tego roku.

Poniedziałek, 14. Stycznia 2019

fb custom audience

adform