Cara Delevingne broni Karla Lagerfelda

Modelka przyjaźniła się z projektantemi

Kilka dni temu zmarł Karl Lagerfeld – legenda mody. Projektant był uwielbiany przez wiele gwiazd, które teraz go opłakują. Modelka, Cara Delevingne szczególnie miło go wspomina. Wstawiła do sieci wiele wspólnych pięknych zdjęć.

„Za każdym razy, gdy próbuję pisać o tym człowieku, wszystko co robię, to płaczę. Zmienił moje życie, uwierzył we mnie, podczas gdy tak wielu innych osób nie wierzyło we mnie. Zapoznał mnie także z najważniejszymi i wyjątkowymi osobami w moim życiu. Jest wizjonerem, geniuszem… Drogi przyjacielu, poza modą był jedną z najbardziej interesujących i troskliwych ludzi, jakich kiedykolwiek spotkałam” – napisała na Twitterze modelka.

Do tego dodała, że ci, którzy krytykują Lagerfelda, powinni to zrobić za życia projektanta, a nie teraz, kiedy nie ma nawet szansy obrony lub wytłumaczenia.

Cara napisała ten post, ponieważ chciała obronić projektantka. Niestety wielu internautów zarzuca mu po śmierci, że był złym człowiekiem, ponieważ krytykował kobiety. Podobno Karlowi nie podobały się na przykład dodatkowe kilogramy Adele. Nie był też fanem urody siostry księżnej Kate, która według niego powinna pokazywać się tyłem.

Niedziela, 24. Lutego 2019

fb custom audience

adform