Premiera 11 sezonu Warsaw Shore!

Już 24 marca

CZTERY WYBUCHOWE TRANSFERY W NOWYM SEZONIE „*WARSAW SHOREEKIPA Z WARSZAWY”*

Już 24 marca o 23:00 na naszą antenę powrócą największe gwiazdy najpopularniejszego reality show w historii stacji! Tym razem w podboju stolicy pomogą im najbarwniejsi uczestnicy „Ex na plaży Polska”: Anastasiya, Ewa, Kasjusz „Don Kasjo” i Damian „Dzik”. Jedno jest pewne – Warszawa zatrzęsie się w posadach!

Kolejny, jedenasty sezon „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” zbliża się wielkimi krokami. W nowych odcinkach pojawią się najpopularniejsi z Ekipowiczów: Ania „Mała”, Ewelina „Evelona”, Klaudia, Piotrek „Pedro” i Damian „Stifler”. W programie nie zabraknie również dwójki uczestników, którzy dołączyli do składu w poprzedniej edycji – Klaudii „Czai” i Patryka „Spikera”. To jednak nie koniec!

W nowej edycji „Warsaw Shore” Ekipę wesprze czwórka najbarwniejszych bohaterów „Ex na plaży Polska”. W warszawskiej willi pojawią się dwie piękne kobiety: kochająca swoje ciało i dobrą zabawę Ewa oraz Anastasiya, która ponad wszystko lubi być w centrum uwagi. Nie zabraknie również porządnej dawki testosteronu. Męską część Ekipy zasilą: miłośnik wszystkich kobiet Damian i najbardziej zwariowany uczestnik w historii „Ex na plaży Polska” – Kasjusz.

Środa, 06. Marca 2019

fb custom audience

adform