Shawn Mendes ma problemy psychiczne?

Co się z nim dzieje?

Shawn Mendes nieraz mówił, że występy na żywo wiążą się dla niego z ogromnym stresem i lękami. Wokalista postanowił odwiedzić lekarza, który przepisał mu leki mające pomóc mu w takich sytuacjach.

Okazuje się, że wokalista chce zacząć występować bez wsparcia lekarstw… i zrobił już pierwszy krok! Podczas koncertu w Wiedniu, wyszedł na scenę bez zażycia leków uspokajających.

Shawn w trakcie występu powiedział: “Jako wykonawca stajesz się bardzo zdenerwowany, czasem się denerwujesz, a rzeczy mogą stać się dla ciebie bardzo trudne. Jest lekarstwo i rzeczy, które możesz zrobić, aby temu zapobiec. Medytuję i robię wiele innych rzeczy. Są leki nazywane beta-blokerami. Spowalniają tętno, więc możesz być mniej zestresowany, uspokoić się i oddychać, ale mimo to jest to lekarstwo i chcę, abyście wiedzieli, że przez ostatni rok zażywałem leki, który spowalniały moje tętno, dzięki czemu mogłem być spokojny na scenie. Chcę, żebyście wiedzieli, bo myślę, że to ważne, żebyście wiedzieli, że to mój pierwszy dzień bez tego leku. Jeśli się denerwujesz, to znaczy, że ci na tym zależy. A ja niczym nie przejmuję się bardziej niż wami, dlatego moje ręce się trzęsą.”

Środa, 10. Kwietnia 2019

fb custom audience

adform