Taylor Swift wyjaśnia, dlaczego przebrała się z Katy Perry za burgera i frytki

Ciekawa teoria...

Teledysk Taylor Swift do kawałka “You Need To Calm Down” to ostatnio hit sieci. Nic dziwnego, Tay i Katy Perry postanowiły w nim pokazać, że się pogodziły! I to w jaki sposób…

Przypomnijmy, że wokalistki zaczęły się podobno kłócić w 2014 roku, kiedy to jedna z nich podkradła tancerki koleżanki w trakcie trasy koncertowej. Przez taką głupotę, gwiazdy nie odzywały się do siebie latami. W zeszłym roku piosenkarki pogodziły się, ale nie widzieliśmy ich od tej pory nigdzie razem. Do teraz.

W klipie “You Need To Calm Down” Taylor, piosenkarki są przebrane za burgera i frytki. Co to miało oznaczać? Swift postanowiła wszystko wytłumaczyć:
“Nie pomyślałam o kostiumach z burgerem i frytkami, dopóki nie ona założyła stroju burgera na afterparty MET GALI i pomyślałam: „To niesamowite.” Ciągle myślałam… będziemy mieli ten moment w teledysku… ale jeśli będziemy to my w normalnych ubraniach i będziemy się przytulać, to naprawdę nie będzie pasować… Tak więc pomyślałam: „Czy możemy zrobić burgera i frytki jako metaforę dwóch osób, które do siebie pasują? A ludzie, którzy są idealną parą?” I pomyślałam, że ​​to naprawdę zabawne! Więc to zrobiliśmy.”

Pomysł sceny podobno wymyśliła Katy Perry. Jak Wam się podoba idealne dopasowanie frytek i burgera?

Czwartek, 20. Czerwca 2019

fb custom audience

adform