Miley Cyrus nadal kręcą kobiety?

Gwiazda się z tym nie kryje

Miley Cyrus jest w szczęśliwym związku od wielu lat. Niedawno wokalistka zdecydowała się razem z Liamem Hemsworthem na ślub. Przypomnijmy, że piosenkarka nigdy nie ukrywała, że interesowali ją zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Ostatnio gwiazda wyznała coś bardzo kontrowersyjnego… Ciekawe, co na to jej mąż.

“Jestem w związku hetero, ale nadal bardzo pociągają mnie seksualnie kobiety. Ludzie stają się wegetarianami ze względów zdrowotnych, ale boczek jest nadal dobry i wiem o tym. Podjęłam decyzję w kwestii partnera. To jest osoba, która czuję, że zawsze mi pomoże. (…) Myślę, że to dla ludzi bardzo zadziwiające, że mam męża. Ale mój związek jest unikalny. I nie wiem, czy mogłabym kiedykolwiek publicznie pokazać go ludziom, bo jest tak nowoczesny i nowy, że myślę, że większość ludzi jeszcze tego nie rozumie. To znaczy – czy ludzie naprawdę myślą, że siedzę w domu i robię kolację w p**nym fartuchu?!”- wyznała Miley.

Trzeba przyznać, że to była odważna wypowiedź, która dla wielu osób może być szokująca. Najważniejsze, że para się dogaduje, a Liam akceptuje światopogląd Cyrus.

Sobota, 13. Lipca 2019

fb custom audience

adform