Ciężko chora Selma Blair ogoliła głowę na łyso

Co się dzieje z aktorką?

Selma Blair wyznała jakiś czas temu, że cierpi na stwardnienie rozsiane. Fani aktorki, którą znamy z filmów takich jak “Legalna Blondynka”, “Hellboy” i wiele innych, wstrzymali oddech…

Selma nie poddaje się i walczy z chorobą! Kilka dni temu zdradziła na swoim Instagramie, że zakończyła kolejny etap leczenia. W tym samym czasie opublikowała zdjęcie, na którym pokazała ogoloną na łyso głowę.

“Dziś jest dzień transparentności. Zostałam zwolniona z opieki niesamowitego zespołu pielęgniarek, techników i wizjonerskiego lekarza, który wierzy w moje wyzdrowienie tak mocno jak ja. To jest proces. I nim pozostanie. Mam osłabioną odporność przez co najmniej najbliższe trzy miesiące. Więc proszę bez pocałunków. Chcę mieć pewność, że jakiekolwiek komplikacje, które mogą się pojawić, są moją przestrzenią prywatną. I przechodzimy przez to genialnie. Dziękuję wam wszystkim za waszą miłość oraz wsparcie (…). Widzę teraz pewne rzeczy znacznie wyraźniej. I jestem podekscytowana tym, że będę mogła podzielić się z wami tą podróżą, kiedy będę gotowa. A teraz muszę się regenerować” – napisała aktorka.

Trzymamy za nią kciuki!

Piątek, 26. Lipca 2019

fb custom audience

adform