Moje życie z HIV

W sobotę o godz. 19:00 w MTV!

1 grudnia to ważny dzień w roku – Światowy Dzień Walki z AIDS. To uroczystość ustanowiona przez ONZ z inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia pod koniec lat ’80, w związku z pandemią AIDS. W tym dniu na całym świecie odbywają się konferencje, akcje edukacyjne i happeningi dotyczące profilaktyki i walki przeciw HIV i AIDS.

MTV również obchodzi Światowy Dzień Walki z AIDS. To właśnie dlatego jutro o godz. 19:00 będziecie mogli zobaczyć na naszej antenie film dokumentalny “Moje życie z HIV”. Film przedstawia historie młodych ludzi, którzy w pewnym momencie swojego życia dowiedzieli się, że są zarażeni wirusem HIV.

MTV od początku angażuje się w walkę z AIDS, a co za tym idzie, w propagowanie informacji na temat wirusa oraz zapobiegania mu. Naszą główną bronią w walce z AIDS jest wieloletnie kampania MTV Staying Alive, dzięki której udało nam się przybliżyć problematykę HIV i AIDS milionom ludzi na całym świecie! Aby dowiedzieć się więcej o naszej kampanii, zajrzyjcie na stayingalivefoundation.org.

Moje życie z HIV

Sobota, 1 grudnia, godz. 19:00 Copyright: mtv.pl

Piątek, 30. Listopada 2012

fb custom audience

adform