LOCAL HEROES X MTV

LH DO IT BETTER… in Frankfurt!

Marki Local Heroes zapewne przedstawiać Wam nie trzeba. Brand został stworzony przez dwie przyjaciółki i zyskał rozgłos za sprawą nie tylko fajnych projektów, ale również Justina Biebera, który został sfotografowany w najsłynniejszym produkcie Local Heroes: t-shircie z hasłem “Doing Real Stuff Sucks”.

MTV wspiera Local Heroes. Stąd też min. limitowana edycja koszulek LOCAL HEROES x MTV. Co więcej, zabraliśmy ekipę Local Heroes na wspólną wyprawę do Frankfurtu, na odbywającą się tam tegoroczną galę MTV Europe Music Awards.

‘Lokalne Bohaterki’ zabrały ze sobą całą walizę prezentów z paczkami, które w końcu trafiły min. do Bretta Daverna, Davida Haselhoffa, Kim Kardashian, PSY i Rity Ory!! … Spotkanie z tą ostatnią odbyło się oko w oko (a raczej oko w biust) na backstage’u. Pewnie wiecie też, że PSY, po EMA, tak rozkochał się w marce LH, że śledzi i komentuje ich konto na Instagramie!

zawartość ‘secret box’ czyli limitowana edycja koszulek LOCAL HEROES X MTV

Z wyprawy do Frankfurtu powstał niezwykły dokument, potwierdzający, że Local Heroes mają power i zachęcający młode osoby w Polsce do przedsiębiorczości.
Zobaczcie jak Local Heroes spełniają swoje marzenia! Zainspirujcie się i odważcie się spełniać własne! Bo #doingrealstuffsucks!

Local Heroes: Do it Better in Frankfurt
Get More: MTV Polska

I na koniec, zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym możecie wygrać ciuchy od Local Heroes! Koniecznie zajrzyjcie na stronę konkursową!

Znajdź Local Heroes w sieci:

Facebook: facebook/LOCAL-HEROES

Twitter: twitter.com/localxheroes

Sklep LH: localheroesstore.comCopyright: mtv.pl

Poniedziałek, 26. Listopada 2012

fb custom audience

adform