Uwaga, zmiany!

W weekend zmieniamy rozkład jazdy

Jako, że w niedzielny wieczór większą część czasu antenowego pochłania nam transmisja MTV EMA 2012, premierowe odcinki programów, które zazwyczaj mogliście oglądać w niedzielę po 20:00, zostaną przesunięte.

9 odcinek Snooki & JWoww zostanie wyemitowany wcześniej – o godz. 18:30. Z kolei 5 odcinek Ekipy z New Jersey pokażemy Wam w następnym tygodniu – 18 listopada, jak zwykle o 22:00.

11 listopada od godz. 20:00 ruszamy z transmisją MTV EMA 2012. Zaczynamy relacją z czerwonego dywanu, na którym pojawi się m.in. Ludacris, promując swój nowy klip “Rest of my Life” razem z Usherem i Davidem Guettą. Zobaczycie również Louise Roe z “Brzydkich kaczątek”, która oceni styl gości tegorocznej gali MTV EMA.

Właściwa część gali rozpocznie się o godz. 21:00. W tym roku na scenie EMA pojawią się takie gwiazdy, jak Carly Rae Jepsen, Taylor Swift, Muse, No Doubt, PSY, Alicia Keys i wielu innych wykonawców!

Nie musicie jechać do Frankfurtu, aby być na EMA. Wystarczy, że odpalicie nasz kanał w niedzielę o godz. 20:00. Zapraszamy!

Patronami medialnymi wydarzenia MTV EMA 2012 są:

Copyright: mtv.pl

Środa, 07. Listopada 2012

fb custom audience

adform