EMA już w ten weekend!

Zobacz, kto pojawi się na czerwonym dywanie!

Już tylko kilka dni dzieli nas od wielkiej europejskiej imprezy – MTV Europe Music Awards 2012! Rozdanie nagród EMA odbędzie się 11 listopada, w niedzielę, we Frankfurcie. Transmisję z tego wydarzenia będziecie mogli oglądać na żywo na naszej antenie w niedzielny wieczór.

Startujemy o godz. 20:00 relacją z czerwonego dywanu gali. Zobaczycie na nim między innymi Ludacrisa. Gwiazdor zaprezentuje klip do kawałka “Rest Of My Life”, w czym pomogą mu David Guetta i Usher. Oprócz tego, możecie liczyć na sporo wywiadów z gwiazdami, na które czyhać będą nasi specjalni wysłannicy – Sway, Tim Kesh oraz Louise Roe – ekspert MTV od spraw mody i stylu, znana większości z Was z programu “Brzydkie kaczątka”.

Oficjalna część gali rozpoczyna się o godz. 21:00. Jeśli myśleliście, że lista gości jest już zamknięta, mamy przyjemność wyprowadzić Was z błędu – do grona gwiazd, które wpadną na EMA, dołączyli właśnie bohaterowie programów MTV: Ekipa z Newcastle w komplecie, Brett Davern (odtwórca roli Jake’a w serialu “Inna”) a także Kim Kardashian!

Zapowiada się naprawdę niezła impreza! Bawcie się z nami na gali MTV EMA 2012 w niedzielę, 11 listopada, od godz. 20:00!

MTV EMA 2012 SPOT
Get More: MTV Polska

Patronami medialnymi wydarzenia MTV EMA 2012 są:

Copyright: mtv.pl

Wtorek, 06. Listopada 2012

fb custom audience

adform