Kayleigh mści się na swoim eks

Czy będzie równie bezwzględna w 'Ex na plaży'

‘Zniszczyłam chatę mojego byłego chłopaka i powiedziałam mu, że zabiłam jego kota’ – wyznała Kayleigh Morris w wywiadzie dla Metro. Seksowna brunetka z Ex na plaży’ nie kryła, że potrafi być bezlitosna dla facetów i dlatego wciąż jest singielką.

Zwiastun '2 sezonu Ex na plaży'

Dwa lata temu jej eks Carl powiedział, że woli jechać na wakacje z kumplami niż z nią. Wkurzona Kayleigh wparowała do jego mieszkania, zdemolowała kanapę, szafki, podarła wspólne zdjęcia, a na koniec skopała telewizor. Kiedy Carl dodzwonił się do niej następnego dnia i spytał, czy nie wiedziała jego kota, nakłamała mu, że na nim również zemściła się. Na szczęście kilka dni później wystraszone zwierzę znalazło się u sąsiadów. Jak wytrzymali razem sześć lat?

Poznaj bliżej uczestników 'Ex na plaży'

Podobno Kayleigh zawsze była bardzo zazdrosna o swoich chłopaków. Założyła fałszywe konto na Facebooku, żeby ich szpiegować, a nawet zdarzało się jej regularnie grzebać w ich komputerach i komórkach w poszukiwaniu kontaktów z innymi dziewczynami. ‘Obiecuję, że nie będę już wpadała w paranoję, żeby nie zniszczyć kolejnego związku. Teraz szukam prawdziwej miłości’ – zapowiada.

Premiera 2 sezonu Ex na plaży już 1 lutego o 23.00.

Poniedziałek, 26. Stycznia 2015

fb custom audience

adform