Znowu samotna

Taylor zostawia za sobą kolejny związek

A miało być tak pięknie! Niestety. Taylor Swift rozstała się z młodszym od siebie o 4 lata Conorem Kennedym. Podobno wszystko rozbiło się o to, że oboje mieli inne oczekiwania odnośnie związku. “Conor to jeszcze dzieciak i nie zamierza poważnie się wiązać” – mówi znajomy młodego Kennedy’ego. “Taylor z kolei szuka swojej drugiej połowy na stałe, co sprawiło, że Conor zaczął nabierać dystansu. To dla niego za poważna sprawa” – dodaje informator.

To już kolejny związek Taylor Swift, który się rozpadł. Wcześniej spotykała się m.in. z Johnem Mayerem, Jakiem Gyllenhaalem i Taylorem Lautnerem. Wielokrotnie podkreślała, jak boi się tego, że zawsze będzie sama, a każda jej miłość prędzej czy później się wypali.

Trzymamy kciuki za Taylor, żeby udało jej się znaleźć tego jedynego faceta! A Wy? Też jej kibicujecie?

Taylor Swift – Begin Again

Taylor Swift będzie jedną z gwiazd na tegorocznej gali rozdania nagród MTV Europe Music Awards we Frankfurcie. Gwiazda wystąpi na scenie i zaprezentuje materiał ze swojego 4 albumu – “Red”, który trafi do sprzedaży 22 października. Gala MTV EMA 2012 odbędzie się 11 listopada. Głosowanie wciąż trwa! Na swoich ulubionych wykonawców możecie głosować Możecie głosować na nich TUTAJ!

Patronami medialnymi wydarzenia MTV EMA 2012 są:

Copyright: mtv.pl

Piątek, 26. Października 2012

fb custom audience

adform