MTV patronuje

Yeasayer: 14 grudnia w Warszawie!

Ten długo oczekiwany przez polskich fanów koncert miał odbyć się 15 września. Niestety, z powodów rodzinnych, cała trasa zespołu Yeasayer została przesunięta o kilka tygodni do przodu. Mamy dla Was dobre informacje – nowy termin jest już znany! Yeasayer zagra w warszawskim klubie Basen 14 grudnia. Impreza odbywa się pod patronatem MTV.

Yeasayer to jedni z czołowych przedstawicieli młodej sceny psychodelicznego popu. Grupa sformowała się w 2006 roku na nowojorskich Brooklynie. Pierwszy album – “All Hour Cymbals” – wydali w 2007 roku, od razu wzbudzając zainteresowanie. Ostatnim wydawnictwem zespołu jest świeża, bo wydana w sierpniu płyta “Fragrant World”, którą będą promować na warszawskim koncercie.

Członkowie zespołu określają “Fragrant World” miksem Davida Bowiego i Aaliyah. “Utwory na “Fragrant World” są oszałamiająco nowoczesne, a jednocześnie nie wypierają się popowego rodowodu” napisał recenzent Under The Radar, BBC poleca album słowami: „Fragrant World” Yeasayera to cudowne miejsce, które warto poznać” , a opiniotwórczy Drowned In Sound dodaje: “To płyta pełna przygody i bogata w materiał, muzyczna próba przywołania przyszłości, która może nigdy nie nastąpić”.

Yeasayer ma opinię świetnego zespołu koncertowego, za sprawą nie tylko muzyki, ale również scenografii. Na koncercie zobaczymy m.in. trójkątne rzeźby przypominające z wyglądu kryształy, które umożliwiają odbicie i załamanie światła w niespotykany sposób, a także „lustrzane płótno”, na którym wyświetlane będą wizualizacje i klipy.

Bilety na koncert możecie nabyć w sklepie ticketpro.pl

I Remember
Get More: MTV PolskaCopyright: mtv.pl

Wtorek, 23. Października 2012

fb custom audience

adform