Więcej gwiazd na EMA 2012!

Alicia Keys, The Killers, Pitbull i PSY!

Znamy już kolejne gwiazdy, które pojawią się na gali Europe Music Awards 2012 we Frankfurcie! Jak się okazuje, lista wykonawców nie kończy się naTaylor Swift, Muse, No Doubt, Fun., Carly Rae Jepsen i Ricie Orze! Do silnej reprezentacji megagwiazd na największej muzycznej gali Europy dołączą Alicia Keys, Pitbull, The Killers oraz PSY!

Alicia Keys, zdobywczyni aż 14 statuetek Grammy, zaprezentuje swoje utwory z najnowszego krążka „Girl On Fire”. Pitbull również zagra materiał z nowego albumu – “Global Warming”. Ten gość wie, jak rozgrzać publikę… Na pewno sprawi, że atmosfera pod dachem Festhalle zrobi się gorąca!

Girl On Fire featuring Nicki Minaj (Live)
Get More: MTV Polska

The Killers to zespół z Las Vegas, który sprzedał już ponad 15 milionów albumów na całym świecie i swoim najnowszym krążkiem „Battle Born” zdobył pierwsze miejsca list przebojów. Na scenie MTV EMA zrobią to, co robią najlepiej – zabiją nas muzyką!

Runaways
Get More: MTV Polska

Kolejnym gościem jest gwiazdor z Korei, którego Azja zna już od dawna, ale światową popularność zdobył dopiero w ciągu ostatnich miesięcy. Oczywiście chodzi o PSY, który wykona na scenie EMA największy internetowy hit wszechczasów – kawałek “Gangnam Style”! Podekscytowany PSY mówi: “To jest mój pierwszy raz, kiedy nie tylko jestem nominowany do międzynarodowej nagrody, ale mogę wystąpić przed tą międzynarodową publicznością. Jestem bardzo podekscytowany, że oddam swoje dziewictwo właśnie na MTV EMA!”

W tym roku Pitbull doczekał się dwóch nominacji w kategoriach Wokalista Roku oraz Najlepsza Piosenka. Psy i The Killers mają szansę na jedną statuetkę (The Killers jako Najlepszy Wykonawca Rockowy, Psy za Najlepszy Teledysk – „Gangnam Style”, który był wyświetlany w YouTube ponad 483 milionów razy).

Ogromne szanse na zdobycie statuetki mają Rihanna i Taylor Swift, które zdobyły kolejno sześć i pięć nominacji do nagrody MTV EMA 2012. Blisko, bo aż z czterema nominacjami, uplasował się Justin Bieber oraz Katy Perry. Lady Gaga, Lana Del Rey, Nicki Minaj, Carly Rae Jepsen, fun., Jay Z i Kanye West mają szansę na zwycięstwo aż w trzech kategoriach. Po jednej nominacji zdobyli Green Day, Gotye, Flo Rida, Rita Ora, Muse, Arctic Monkeys, Jack White i One Direction.

Już niedługo zostaną również ogłoszeni kolejni prezenterzy gali MTV EMA 2012!

Transmisję z gali MTV Europe Music Awards 2012 oglądajcie na żywo 11 listopada (niedziela) o godz. 21:00. Imprezę poprowadzi supermodelka Heidi Klum.

O tym, kto otrzyma nagrody MTV EMA 2012, decydujecie WY! Zajrzycie na www.mtvema.com i głosujcie na swoich faworytów!

Patronami medialnymi wydarzenia MTV EMA 2012 są:

Copyright: mtv.pl

Poniedziałek, 22. Października 2012

fb custom audience

adform