Snooki zdradza...

...kto jest mentorem stylu małego Lorenzo!

Snooki wyznała, że dobieranie ubranek dla swojego synka, Lorenzo, sprawia jej sporo frajdy! Gwiazda “Ekipy z New Jersey” wyznała, że jeśli chodzi o stylówę malucha, jej wzorem jest Pauly D! “Staram się ubierać go tak, jak nosi się Pauly D” – mówi ze śmiechem. Dodaje, że najbardziej lubi swojego bobasa w polówkach od Ralpha Laurena. “Wygląda w nich słodko!” – zachwyca się mama z Ekipy.

Snooki opowiada też, że pierwsze dni macierzyństwa były ciężkie, ale potem już poszło z górki. “Na początku trzęsłam się z nerwów. Ale z czasem wszystko przeszło. Bycie matką to naturalna sprawa. Czuję bardzo mocny instynkt macierzyński i kręci mnie bycie mamą. Może to też zasługa tego, że Lorenzo jest generalnie grzeczny” – mówi Nicole.

Gwiazda Ekipy nie kryje, że na jednym maluchu się nie skończy. “Chcę więcej! Myślę o czwórce. Jionni jest wspaniały i ze wszystkim mi pomoże” – mówi z uśmiechem Snooki.

No nieźle! Życzymy jej spełnienia marzeń!

fot. Twitter

6 Sezon “Ekipy z New Jersey” zadebiutuje na naszej antenie 28 października. Wcześniej, bo już w najbliższą niedzielę, zobaczycie odcinek specjalny, który wprowadzi Was w klimat szóstej serii. Tymczasem zapraszamy na program SNOOKI & JWOWW – możecie go oglądać W każdą niedzielę o 21:20! Copyright: mtv.pl

Czwartek, 18. Października 2012

fb custom audience

adform