Rob i Kristen...

...razem w nowej ekranizacji?

Patti Smith, legendarna wokalistka rockowa, pisarka i autorka bestsellerowej powieści “Poniedziałkowe dzieci” stwierdziła ostatnio, że chętnie widziałaby Kristen Stewart i Roberta Pattinsona w głównych rolach ekranizacji swojej książki. Artystka od lat obserwuje ich związek.

“Pamiętam, gdy po raz pierwszy ujrzałam ich razem kilka lat temu” – mówi Patti Smith. "Robert ma coś szczególnego w oczach, jest nieco nieśmiały i poważny zarazem. Kristen natomiast jest wyjątkowa. Ma specyficzną urodę i jest bardzo charyzmatyczna
" – dodaje artystka.

“Poniedziałkowe dzieci” to historia związku początkujących artystów: Patti Smith i fotografa Roberta Mapplehorne’a, ale również opowieść o tętniącym twórczością Nowym Jorku przełomu lat 60’ i ’70 – burzliwego czasu, w którym wzajemnie przenikały się poezja, rock and roll, sztuka i seksualność. Według Smith, nikt nie wcieliłby się w role bohaterów lepiej, niż główne gwiazdy “Sagi Zmierzch”.

fot. mtv.com

Jak myślicie, czy Kristen i Robert zgodzą się wziąć udział w tym filmowym przedsięwzięciu i ponownie zobaczymy ich na ekranie jako parę?

Copyright: mtv.pl

Środa, 17. Października 2012

fb custom audience

adform