MTV World Stage

The Black Keys i Kasabian!

Już w piątek, 12 października, rusza kolejny program z cyklu MTV World Stage! W tej edycji zobaczycie występy dwóch bandów z pogracza rocka, punka, bluesa i alternatywy – The Black Keys oraz Kasabian!

KASABIAN to brytyjski zespół założony przez Sergio Pizzorno (gitara, wokal), Chrisa Edwardsa (bas), Chrisa Karloffa (gitara, klawisze) i Iana Matthewsa (perkusja), choć do dzisiaj skład zdążył ulec zmianom. Muzycy poznali się jeszcze w liceum, a z czasem znajomość zaowocowała stworzeniem zespołu, który z czasem wdarł się do czołówki alternatywnych formacji muzycznych. Zadebiutował w 2004 roku albumem “Kasabian”, a do dziś zdążył wydać już łącznie 4 albumy studyjne, nagrywał również muzykę do gier (“Marc Ecko’s Getting Up”, “Pro Evolution Soccer 5”, “Midnight Club 3: DUB Edition” oraz “Tony Hawk’s Project 8”) a także do filmu “Tomb Raider: Kolebka Życia”.

THE BLACK KEYS to amerykańska formacja, w której skład wchodzą Dan Auerbach (gitara, wokal) i Patrick Carney (perkusja). Zespół powstał na początku tego wieku, a już zdążył nagrać 7 płyt, które rozeszły się łącznie w ponad 2 milionach egzemplarzy. Co ciekawe, fanem kapeli jest Johnny Depp, który wystąpił razem z zespołem na tegorocznej gali 2012 MTV Movie Awards!

MTV World Stage: The Black Keys/ Kasabian

Piątek, 12 października, godz. 20:00

Zapraszamy!

Gold on the Ceiling (Live)
Get More: MTV PolskaCopyright: mtv.pl

Czwartek, 11. Października 2012

fb custom audience

adform