Zwierzenia Mike'a

"Zmieniłem się"

Ostatni rok był dla Mike’a jak karuzela. Pod koniec piątego sezonu EKIPY Z NEW JERSEY był już pokłócony prawie z całą pozostałą częścią Ekipy, w szczególności ze Snooki. Mike jednak zapowiada, że w szóstym sezonie powraca do Seaside Heights jako inna osoba. Mówi, że znaczny wpływ na zmiany w jego życiu i osobowości miała terapia odwykowa, którą przeszedł. Od tamtej pory Mike musi trzymać się z daleka od alko.

“Nie będę kłamał, nie jest łatwo wytrzymać. Ale wiem, że tak trzeba” – mówi dla MTV News. “W 6 sezonie zobaczycie, jak moje układy z całym domem, Vinnym, Paulym D, Ronem, Sammi, no i rzecz jasna – Snooki – zmieniają się. Na początku byłem trochę nerwowy – nie wiedziałem, jak reszta zareaguje na moją obecność, ale miałem nadzieję, że będzie OK.” – opowiada. Nie ukrywamy, że zżera nas ciekawość, jak będą układać się relacje między Mikiem a resztą Ekipy!

Niepijący od 8 miesięcy Mike wiedział, że udział powrót do Ekipy z New Jersey będzie dla niego wyzwaniem. Jak wypadnie w ostatnim, finałowym sezonie show? O tym przekonacie się już niedługo – 6 seria EKIPY Z NEW JERSEY startuje 28 października, w niedzielę, o godz. 22:00. Zapraszamy!

Copyright: mtv.pl

Piątek, 05. Października 2012

fb custom audience

adform