Mamy gospodarza!

Heidi Klum poprowadzi MTV EMA 2012

To już pewne! Galę Europe Music Awards 2012, która odbędzie sie 11 listopada we Frankfurcie, poprowadzi topowa modelka – Heidi Klum! To właśnie ona będzie gospodarzem największego wydarzenia muzycznego w Europie.

„Jestem zaszczycona, że to właśnie ja poprowadzę galę MTV EMA 2012, szczególnie że wraca ona do mojego rodzinnego kraju – Niemiec.” – wyznaje Heidi. „MTV EMA 2012 to jedno z największych wydarzeń muzycznych na świecie, a także wielkie święto mody i kultury. Jestem podekscytowana, że będę częścią tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia, które obejrzą widzowie z całego świata. Będziemy się świetnie bawić!” – dodaje supermodelka.

My również jesteśmy dumni, że Heidi Klum zgodziła się wziąć udział w naszym wielkim przedsięwzięciu. To globalna gwiazda mody, która gościła już na okładkach niemalże wszystkich magazynów, m.in. Vogue’a i Sports Illustrated. Jest prowadzącą i producentką ośmiokrotnie nominowanego do nagrody Emmy programu „Misja moda”. Klum zasiadała także w jury niemieckiej edycji programu “Top Model”. Ponadto wydaje książki, występuje w filmach, klipach, a także projektuje ubrania… nie tylko dla ludzi! Oprócz zwykłych kolekcji, ma na koncie również linię ubrań dla lalek Barbie.

Aby zobaczyć, kto w tym roku nominowany jest do nagród MTV EMA 2012 i oddać swój głos, zajrzyjcie na pl.mtvema.com!

Copyright: mtv.pl

Środa, 26. Września 2012

fb custom audience

adform