Chris przed sądem

Rihanna wspiera go... modlitwą!

Chris Brown miał ostatnio pecha. Piosenkarz został wezwany przez sąd do poddania się testom na obecność prochów w organizmie. W ten sposób sąd chciał sprawdzić, czy Brown przestrzega warunków zwolnienia. Przypomnijmy, że od 2009 roku i pobicia Rihanny roku Chris Brown wciąż pozostaje na warunkowym zwolnieniu – aby sąd nie odwiesił mu wyroku, powinien wystrzegać się jakichkolwiek konfliktów z prawem, m.in. nie zażywać narkotyków.

Widocznie jednak nie mógł się powstrzymać, bo testy jasno wykazały, że Chris palił trawę. Gwiazdor zarzekał się, że palił tylko w Kalifornii, gdzie można, a nie w Wirginii, gdzie zrobiono mu testy. To chyba jednak nie przekonało sądu, który wciąż nie podjął decyzji – czy uchylić zawieszony wyrok, czy jednak go podtrzymać.

Tymczasem Rihanna udzieliła dość niespodziewanego wsparcia swojemu byłemu facetowi. Riri, która od niedawno już otwarcie manifestuje swoje przywiązanie do Browna, napisała na Twitterze: “Chris, modlę się za Ciebie i życzę Ci dziś wszystkiego dobrego!” Wkrótce później, Chris odpowiedział: “Dzięki” .

Jak myślicie, modlitwy Rihanny pomogą?

fot. hollywoodlife

Copyright: mtv.pl

Wtorek, 25. Września 2012

fb custom audience

adform