Longboard: jarasz się?

No to zobacz Kajo w akcji adidas Originals i MTV!

Kajo jest instruktorem longboardu z Warszawy. Longboardy to stosunkowo nowa zajawka, która trafiła do naszego kraju niedawno. Dopiero w tym roku długie deski na kółkach pojawiły się u nas na większą skalę. Są dłuższe niż normalne deskorolki, a także pozwalają osiągnąć większy pęd. Na longboardowej desce można jeździć, skakać i latać, o czym dobrze wiedzą ci, którzy wkręcili się w temat ulicznego surfingu.

Jednym z nich jest Kajo, który nie tylko jeździ, ale również projektuje własne wzory desek. Jest również instruktorem. Jak mówi: godzina wystarczy, aby opanować podstawy jazdy i ruszać na desce w świat. Zobaczcie, jak Kajo i jego ekipa loangboarderów śmigają przez miasto:

Od początku września trwa wspólna akcja adidas Originals i MTV Polska. Razem szukamy najbardziej oryginalnej ekipy. Jeśli masz grupę znajomych, z którymi robicie zajawkowe rzeczy – wbijajcie na na www.adidas.pl/represent i reprezentujcie adidas Originals. Najfajniejsza ekipa otrzyma wsparcie marki adidas Originals, a także wystąpi w MTV! Copyright: mtv.pl

Czwartek, 20. Września 2012

fb custom audience

adform