Vinny o Snooki

"Dziecko zmieniło jej życie"

Jeden z członków “Ekipy z New Jersey” – Vinny – powiedział nam ostatnio, że bycie matką zupełnie odmieniło życie Snooki. Zresztą – sami się o tym przekonacie, oglądając na naszej antenie “SNOOKI & JWOWW”, a wkrótce potem 6 i ostatni sezon “Ekipy”, bo przecież podczas kręcenia tych programów Snooki miała w brzuchu rosnącego Lorenzo.

Vinny w rozmowie z dziennikarzem MTV News zdradził, że jest zaskoczony faktem, jak świetnie Snooki uporała się z ciążą. “Myślę, że dziecko wpłynęło na nią bardzo pozytywnie. Wbrew pozorom, ciąża ją uspokoiła. Bardzo mi się to podobało, bo wreszcie mogłem z nią normalnie rozmawiać” – mówi.

Dodaje również, że mimo mieszkania w osobnym domu przez Snooki, fani “Ekipy” nie odczują zbyt wielkiej różnicy w stosunku do poprzednich sezonów, jeśli chodzi o jej zachowanie. “Kiedy dużo piła, to i tak musiała to odsypiać, więc praktycznie jej nie było” – mówi Vinny. “Humory, jakie miewała w ciąży, przypominały mocno te, które miała na kacu, więc… nie zauważycie zmian” – dodaje ze śmiechem.

6 sezon “Ekipy z New Jersey” pojawi się na naszej antenie późną jesienią. Tymczasem już za kilka dni zaczynamy emisję “SNOOKI & JWOWW” – nie przegapcie pierwszego odcinka! Startujemy 16 września (niedziela) o godz. 21:30

fot. Twitter

Copyright: mtv.pl

Czwartek, 13. Września 2012

fb custom audience

adform