Jenelle vs Snooki

Wojna na... pieluchy!

Okazuje się, że nasze gwiazdy – Snooki (“Ekipa z New Jersey”) i Jenelle Evans (“Nastoletnie matki”) nie dogadują się najlepiej… Jenelle nie darzy sympatią Snooki i krytykuje jej podejście do macierzyństwa!

OMG, bez obrazy… niektórzy z was twierdzą, że jestem złą matką… lepiej spójrzcie na to, co Snooki mówi o swoim dziecku” – pisze na Twitterze Jenelle. Do tego dorzuca zdjęcie Snooki z cytatem, w którym Nicole rzekomo zarzeka się, że nie będzie zmieniać pieluch małemu Lorenzo.

“Nie ma opcji, żebym przewijała dziecko. To ohydne. Właśnie po to są niańki, ja nie mam na to czasu. Raczej zajmę się fajnymi rzeczami, jak np. wybieraniem ubranek dla małego. Musi mieć styl. Nie musisz gotować ani zmieniać pieluch, żeby być dobrą matką” – możemy przeczytać w cytacie.

Snooki jednak zaprzecza, że kiedykolwiek powiedziała coś takiego! Szybko przechodzi do kontrataku i tweetuje na swoim profilu: “Dla twojej informacji, Jenelle… nie mogę się doczekać, aż będę zmieniać brudne pieluchy synkowi! I nie ufam niańkom.”

Jak myślicie, czy Snooki okaże się lepszą mamą, niż Jenelle?

fot. Getty ImagesCopyright: mtv.pl

Czwartek, 16. Sierpnia 2012

fb custom audience

adform