Kolejny koncert w serii World Stage

MTV Prestents... Titanic Sounds!

MTV Presents Titanic Sounds to festiwal muzyczny, który odbył w kwietniu w partnerskim mieście MTV – stolicy Północnej Irlandii, Belfaście. To jedna z większych imprez muzycznych, jakie odbywają się w tym kraju.

Imprezę zorganizowano z okazji kolejnej rocznicy wodowania legendarnego statku pasażerskiego Titanic (stąd też nazwa festiwalu), które miało miejsce w stoczni Belfastu w 1911 roku. Do dzisiaj okręt, mimo tragicznego końca, pozostaje chlubą irlandzkiego miasta.

Na tegorocznym MTV Presents Titanic Sounds wystąpili Olly Murs, Katy B, Pixie Lott, Rizzle Kicks, a także Sean Paul!

Olly Murs: Oliver Stanley “Olly” Murs to wokalista i song-writer z hrabstwa Essex w Anglii. Muzyk zyskał rozgłos dzięki zajęciu drugiego miejsca w brytyjskiej edycji programu X Factor w 2009 roku. Jego debiutancki singiel, “Please Don’t Let Me Go” wyprzedził “Teenage Dream” Katy Perry na brytyjskich listach przebojów!

Katy B: Katy Brien to młoda gwiazda z Londynu, piosenkarka, której nie są obce takie gatunki, jak dubstep, house, R&B, czy funk. Ukończyła prestiżową szkołę muzyczną Brit School. Jej płytowy debiut – “Katy On a Mission” – ukazał się w zeszłym roku.

Pixie Lott: właściwie – Victoria Louise Lott, to angielska wokalistka i aktorka, pochodząca z angielskiego hrabstwa Kent, jednak na dobre zadomowiona w Londynie. Ta zdolna piosenkarka w wieku 15 lat podpisała swój pierwszy kontrakt muzyczny z wytwórnią The Island Def Jam Music Group. Jest stypendystką Akademii Sztuki Teatralnej. Ma na swoim koncie kilka singli, a także liczne występy na scenie w telewizji.

Rizzle Kicks: To brytyjski hip-hopowy duet, który tworzą Jordan “Rizzle” i Harley “Sylvester”. Początki duetu sięgają 1996 roku, kiedy to chłopaki zaczynali grać razem w domu ciotki Rizzle’a. Ich kariera na serio wystartowała w 2011 roku, wraz z wydaniem debiutanckiego albumu “Stereo Typical”. Na samych Wyspach sprzedali milion singli i 300 tysięcy albumów!

Sean Paul: jamajski muzyk dancehallowy, a także DJ i producent. Miał zostać sportowcem, tak jak rodzice. Wybrał jednak muzykę – i osiągnął w niej ogromny sukces! Zyskał światową sławę za sprawą drugiego albumu – “Dutty Rock”. Współpracował z takimi gwiazdami, jak Rihanna oraz Beyonce. Najnowszym osiągnięciem Seana jest album"Tomahawk Technique", wydany w styczniu tego roku.

MTV World Stage zabierze was do Belfastu, gdzie będziecie mogli poczuć atmosferę wielkiego show z udziałem Seana Paula i brytyjskich, topowych gwiazd!

MTV World Stage: MTV Presents Titanic Sounds – piątek, godzina 00:00, na naszej antenie!

Sean Paul
Get More: MTV PolskaCopyright: mtv.pl

Czwartek, 02. Sierpnia 2012

fb custom audience

adform