Pitbull vs. hejterzy

Wyszedł obronną ręką?

Raper Pitbull kojarzy się z największymi tanecznymi hitami oraz gorącymi rytmami. Co robił na skutej lodem Alasce? Jego koncert w zimowych krainach był wynikiem… żartu autorstwa internautów.

Jakiś czas temu raper zachęcał do fejsbukowego głosowania na ulubiony sklep sieci Walmart. Placówkę z największą ilością lajków obiecał odwiedzić i dać tam wspaniały koncert. Ideę konkursu pochwyciła “jajcarska” strona Somethingawful.com, która zachęciła swoich użytkowników do głosowania właśnie na niewielką miejscowość Kodiak na Alasce. Ta miejscówka otrzymała, aż 71 tysięcy lajków! Podczas, gdy liczba mieszkańców nie przekracza… 6 tysięcy!

Jak się domyślacie Pitbull słowa dotrzymał i odwiedził mieszkańców dalekiej północy… Tak gorącego powitania chyba się nie spodziewał! Na Twitterze napisał, że był to dla niego ogromny zaszczyt i w dowód uznania przesłał fotkę, która ujęła nas za serducho. Nie jesteśmy pewni czy zespół w strojach ludowych towarzyszył Pitbullowi podczas całego koncertu, ale przyznacie, że wyglądają razem świetnie!

Hejterzy chyba nie spodziewali się takiego happy endu :-)

Copyright: mtv.pl

Środa, 01. Sierpnia 2012

fb custom audience

adform