Eminem króluje...

... na Facebooku!

Liczby nie kłamią: Eminem został niekwestionowanym królem Facebooka! To właśnie jemu jako pierwszemu muzykowi udało się złamać magiczną barierę 60 milionów lajków! Dokładnie tak – 60 okrągłych milionów fanów, czyli więcej niż liczba ludności w… HISZPANII!. Robi wrażenie, prawda? To kolejny artysta, który zdetronizował Lady Gagę oraz króla popu – Micheala Jacksona w wyliczeniach specjalistów badających statystyki Facebooka.

Slim Shady zostawił resztę w tyle wedle najnowszych statystyk tego portalu. Nie zgadniecie jednak kto depcze mu po piętach… Podpowiemy, że to bardzo gorąca Barbadoska… TAK! RiRi zbliża się do wyniku najsłynniejszego białego rapera z wynikiem 59 milionów “wyznawców”. Zakładamy, że Rihanna szybko dogoni Eminema. Na jej profilu roi się od gorących fotek ślicznej piosenkarki, podczas gdy raper promuje tylko swoje wydawnictwa i linkuje do teledysków.

Polskie gwiazdy wyglądają marnie na tle zagranicznych muzyków. Najliczniejszym polskim fanpagem jest strona grupy… Behemoth z liczbą 551 tysięcy fanów.

A Wy jesteście fanami Eminema na Facebooku?

Copyright: mtv.pl

Wtorek, 31. Lipca 2012

fb custom audience

adform