Katy i Tom - po związku!

Holmes i Cruise rozwodzą się

Dla tych, którzy uważnie śledzą życie gwiazd, zapewne nie jest to zaskoczeniem. W końcu w związku Toma i Katy od dłuższego czasu nie działo się zbyt dobrze. Ich małżeństwo trwało sześć lat, jednak już od dawna nie był to związek pełen gorących uczuć…

Jak zwykle bywa w przypadkach rozwodów gwiazd, poszło o “różnice nie do pogodzenia”. Taki argument zawarła Katy, składając do sądu papiery rozwodowe. Prawdopodobnie chodziło tutaj w znacznej mierze o różnice w religijnych poglądach Katie i Toma – ona jest katoliczką, a Tom scjentologiem. Aktorka ponadto domaga się przyznania prawa opieki nad ich sześcioletnią córką, Suri.

Tom Cruise o decyzji Katy dowiedział się, przebywając na planie filmowym na Islandii. “Tom jest bardzo zasmucony tym faktem” – komentuje rzeczniczka prasowa Cruise’a, Amanda Lundberg.

Katie Holmes i Tom Cruise zaczęli spotykać sięw 2005 roku. Pobrali się rok później, we Włoszech. Było to trzecie małżeństwo Toma i pierwsze Katie. Jak myślicie, czy po tym doświadczeniu będzie chciała wyjść za mąż po raz kolejny?

fot. mtv.comCopyright: mtv.pl

Poniedziałek, 02. Lipca 2012

fb custom audience

adform