Masz ekipę?

Zbierz ludzi i pokaż się w MTV Polska!

Uwaga, uwaga! adidas Originals szuka oryginalnych ekip – a MTV Polska pomaga mu je wyłowić. We wrześniu ruszyła globalna akcja adidas Originals, której celem jest odnalezienie najbardziej oryginalnych ekip na świecie.

Jeśli masz konkretną, zakręconą ekipę fajnych ludzi, którzy robią ciekawe rzeczy – śmigają na longboardach, bmx-ach, montują filmy, robią muzę czy projektują ciuchy – nie czekaj! Zbierz ziomków i dołączcie razem do nowej, globalnej kampanii adidas Originals, a być może to właśnie Wasza ekipa otrzyma wsparcie od adidasa i pokaże się na antenie MTV Polska!

Co musicie zrobić, aby dołączyć do akcji? Pierwszy krok: zebrać ekipę. Zastanówcie się razem, czym możecie zaimponować ŚWIATU. Załóżcie podstronkę na www.adidas.pl/represent i wrzucajcie tam to, czym się jaracie – Wasze filmiki, zdjęcia, muzę, teskty – dowolny przejaw Waszej kreatywnej i fajnej aktywności!

Ludzie z całego świata będą oglądać Wasze materiały i głosować na to, co im się najbardziej podoba i co jest najfajniejsze. Może to właśnie Wasza ekipa zostanie okrzyknięta najlepszą?

Zgłoszenia ekip można przesyłać do 7 października, a głosowanie będzie trwać przez kolejne trzy tygodnie. 1 listopada adidas Originals ogłosi szczęśliwych zwycięzców – najlepsza ekipa otrzyma wsparcie od adidasa dla swoich działań, a także wystąpi w MTV Polska, gdzie będzie mogła zaprezentować swoje pasje!

adidas all Originals Represent | Dominik Szymański
Get More: MTV Polska
adidas all Originals Represent | Divorce Cake
Get More: MTV Polska
adidas all Originals Represent | Kajo
Get More: MTV Polska
adidas all Originals Represent | Patrycja
Get More: MTV Polska
adidas all Originals Represent | Michalina
Get More: MTV Polska
adidas all Originals Represent | Piotras
Get More: MTV Polska

Copyright: mtv.pl

Poniedziałek, 10. Września 2012

fb custom audience

adform