MTV World Stage

Red Hot Chili Peppers na scenie!

Kolejna odsłona MTV World Stage! Już ten piątek będziecie mogli zobaczyć koncert gorrrącej, legendarnej kapeli rockowej Red Hot Chili Peppers! Koncert Red Hotów uświetnił zeszłoroczną galę MTV Europe Music Awards, która odbyła się 6 listopada w stolicy Irlandii Północnej – Belfaście.

Red Hot Chili Peppers to jedna z tych muzycznych formacji, których los na stale związał się z MTV. To właśnie nasza stacja jeszcze w latach ’80 pomogła Red Hotom zdobyć światowy rozgłos. Zespół jest także lauratem naszych prestiżowych nagród – jak MTV Europe Music Awards oraz MTV Video Music Awards. Oprócz tego, Kiedis (frontman zespołu) i spółka mogą pochwalić się siedmiokrotnym zdobyciem nagrody Grammy, sprzedażą prawie 70 milionów płyt na całym świecie, a także niezliczoną ilością pierwszych miejsc na listach przebojów! RHCP znaleźli się też na 30. miejscu zestawienia “Największych artystów hard rocka”, przygotowanego przez kanał VH1.

Już w piątek – jak zwykle o północy – będziecie mogli zobaczyć muzycznych gigantów na scenie EMA 2011! Nie możecie tego przegapić!

MTV World Stage: Red Hot Chili Peppers – piątek, 17 sierpnia, godz. 00:00! Zapraszamy!

Red Hot Chili Peppers
Get More: MTV Polska

Copyright: mtv.pl

Czwartek, 16. Sierpnia 2012

fb custom audience

adform