Gaga ostrzega Jepsen

"Dorwę cię!"

Nie, Lady Gaga nie zamierza urządzać zasadzki na Carly, żeby spuścić jej łomot w ciemnej alejce ;) chodzi tylko wyrównanie rekordu obu piosenkarek w liście Billboard Hot 100. Lady Gaga napisała na Twitterze do Carly Rae Jepsen, której hit “Call Me Maybe” od siedmiu tygodni plasuje się na szczycie listy Hot 100. Wcześniej taki wyczyn udał się właśnie Lady Gadze – jej hit “Born This Way” rządził na liście aż sześć tygodni!

Mother Monster wysłała do Carly zadziorną wiadomość na Twitterze: "Widzę, że i pobiłaś rekord “Born This Way” w ilości tygodni na pierwszym miejscu. Nie czuj się zbyt swobodnie – nadchodzę!"

Na razie Carly nie odpisała nic Gadze na ten zaczepny tweet. Być może chce się jeszcze nacieszyć faktem zdetronizowania Gagi? Jest w końcu drugą kobietą, której udało się ustanowić taki rekord! Trzeba jednak pamiętać, że w tej dziedzinie wciąż królują Black Eyed Peas z hitem “I gotta Feeling”, który utrzymywał się swego czasu na pierwszym miejscu listy aż 14 tygodni! Copyright: mtv.pl

Poniedziałek, 30. Lipca 2012

fb custom audience

adform