Tragedia na konwencie

Fanka "Sagi Zmierzch" nie żyje

W San Diego od wczoraj trwa największy zlot fanów “Sagi Zmierzch” – konwent poświęcony zarówno powieści Stephenie Meyer, jak i filmowej adaptacji książki z Kristen Stewart i Robertem Pattinsonem w rolach głównych. Niestety, zamiast corocznego święta fanów, tegoroczny konwent zamienił się w żałobę.

53-letnia fanka “Sagi Zmierzch”, Gisella G. została potrącona przez samochód i mimo szybkiej interwencji pogotowia, nie udało się jej uratować. Nie tylko społeczność skupiona wokół “Zmierzchu”, ale również producenci filmu pogrążeni są w żałobie.
“Lionsgate, Summit i cała społeczność “Zmierzchu” są w głębokim smutku po śmierci jednej z fanek na konwencie" – możemy przeczytać w oświadczeniu, skierowanym ze strony producentów do MTV News. “Składamy kondolencje i łączymy się w bólu z rodziną Giselli, jak i z jej przyjaciółmi, opłakującymi stratę. Zawsze będziemy o niej pamiętać.”

Gisella G. zostanie uroczyście upamiętniona podczas czwartkowego panelu dyskusyjnego poświęconego filmowi “Saga Zmierzch: Przed świtem, część 2”.

The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2 trailer przez FilmBoy-grCopyright: mtv.pl

Środa, 11. Lipca 2012

fb custom audience

adform